MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na kartonu, 29x46 cm, nesignováno, rám.
> zpět na aukční výsledky
vzadu autorský štítek Popov
15449. Tání
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
3 700 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 700 Kč
3425
3 600 Kč
1016
3 500 Kč
limit (24.01.2018 20:51:37)
3442
3 500 Kč
1016
3 400 Kč
limit (24.01.2018 20:44:29)
3442
3 300 Kč
1016
3 200 Kč
3442
3 100 Kč
1016
3 000 Kč
3442
2 900 Kč
1016
2 800 Kč
3442
2 700 Kč
1016
2 600 Kč
3425
2 500 Kč
334
2 400 Kč
3442
2 300 Kč
1016
2 200 Kč
334
2 100 Kč
1016
2 000 Kč
limit (24.01.2018 20:10:27)
334
1 900 Kč
3425
1 800 Kč
334
1 700 Kč
limit (24.01.2018 19:27:20)
2430
1 600 Kč
334
1 500 Kč
limit (24.01.2018 18:57:21)
2430
1 400 Kč
334
1 300 Kč
limit (24.01.2018 18:57:07)
2430
1 200 Kč
334
1 100 Kč
limit (24.01.2018 18:47:51)
2430
1 000 Kč
334
900 Kč
927
800 Kč
limit (24.01.2018 17:27:10)
334
800 Kč
927
700 Kč
334
600 Kč
3425
500 Kč
334