vzadu autorský štítek Popov - Tání

Olej na kartonu, 29x46 cm, nesignováno, rám.

vzadu autorský štítek Popov
15449. Tání
Dražba ukončena:24.01.2018 21:01:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč