vzadu neautorský přípis J. Vožniak - Milenci

Olej na překližce, 70x38 cm. Vzadu neautorský přípis J. Vožniak. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

vzadu neautorský přípis J. Vožniak
46432. Milenci
Dražba ukončena:25.06.2020 19:36:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč