vzadu neautorský přípis J. Vožniak - Obličej

Lité laky, 58x32 cm. Nesignováno. Rámováno.

vzadu neautorský přípis J. Vožniak
43829. Obličej
Dražba ukončena:29.04.2020 22:04:54
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč