vzadu štítek Franz Millet - V zahradě u jezírka

Olej na plátně. 32x40 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

Pozn.: Rentoilováno

vzadu štítek Franz Millet
39914. V zahradě u jezírka
Dražba ukončena:29.01.2020 21:54:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč