W. Böhm - Život na Karlově mostě

Olej na kartonu, 40x48 cm. Signováno vlevo dole W. Böhm 87. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

36496. Život na Karlově mostě
Dražba ukončena:30.10.2019 19:52:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 000 Kč