Waldemar Marberg - Komposition

Olej na kartonu, 60x44 cm. Signováno vpravo dole Waldemar Marberg. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Waldemar Marberg
307739. Komposition
Dražba ukončena:05.03.2021 20:02:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč