Waldemar Marberg

307739. Komposition

popis: Olej na kartonu, 60x44 cm. Signováno vpravo dole Waldemar Marberg. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 05.03.2021 20:02:41

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč