Walter Görgner - Vesnice v pohraničí

Olej na překližce, 38x50 cm. Signováno vlevo dole W. Görgner 39. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1904 - ?
Německý malíř.

86787. Vesnice v pohraničí
Dražba ukončena:20.11.2022 20:04:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč