Walter Koster  - Nákladní přístav

Olej na plátně, 36x49 cm. Signováno vpravo dole Walter Koster 37. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

36512. Nákladní přístav
Dražba ukončena:30.10.2019 20:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč