Wiegmann - Hrad skřítků

Olej na dřevu, 46x31 cm. Signováno vpravo uprostřed Wiegmann. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

Wiegmann
21617. Hrad skřítků
Dražba ukončena:28.06.2018 22:09:10
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč