Tužka a akvarel, 40x34 cm a 19x20 cm. Obě signovány 1x nečitelně, 1x vpravo dole Wilhelm Burger 1886. 1x rám, sklo. 1x rám, pasparta, sklo. Pozn.: Rámy poškozeny.