Wilhelm Burger, signováno nečitelně - Konvolut 2 kreseb

Tužka a akvarel, 40x34 cm a 19x20 cm. Obě signovány 1x nečitelně, 1x vpravo dole Wilhelm Burger 1886. 1x rám, sklo. 1x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy poškozeny.

Wilhelm Burger, signováno nečitelně
55842. Konvolut 2 kreseb
Dražba ukončena:10.02.2021 21:35:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč