Wilhelm Nowak - Zahradní restaurace

Olej na plátně, 13x19 cm, signováno vlevo dole Wilhelm Nowak, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Žánrová práce pravděpodobně rakouského malíře kolem roku 1900.

4144. Zahradní restaurace
Dražba ukončena:31.03.2016 19:51:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč