William Miller - Horský potok

Olej na plátně, 40x30 cm. Signováno vpravo dole William Miller. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Vzadu přípis.

36892. Horský potok
Dražba ukončena:31.10.2019 22:57:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč