Willy Horný - Jezírko v lese II

Olej na plátně, 80x80 cm. Signováno vpravo dole W. Horný. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1933 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč

Willy Horný
20161. Jezírko v lese II
Dražba ukončena:30.05.2018 18:39:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:11 000 Kč