Willy Horný - Pelargonie

Olej na kartonu, 61x73 cm. Signováno vpravo dole W.Horný 54. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1933 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč

Willy Horný
22296. Pelargonie
Dražba ukončena:26.09.2018 18:23:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 600 Kč