Olej na kartonu, 61x73 cm. Signováno vpravo dole W.Horný 54. Rám, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1933 - 1982
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč