Winkles, F. Ros. Mäsler, C. Steyrer, 2x nesignováno - Soubor 5- ti grafických listů - portréty 19. stol. (Marie Teresie, Josef II., Waldstein,...)

Rozměry od 9x10 cm do 14x10 cm. 2x nesignováno. Rámy,skla. 2x paspartováno.

Pozn.: Mírně poškozeny.

Winkles, F. Ros. Mäsler, C. Steyrer, 2x nesignováno
22151. Soubor 5- ti grafických listů - portréty 19. stol. (Marie Teresie, Josef II., Waldstein,...)
Dražba ukončena:20.09.2018 21:59:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 500 Kč