Wirad - Jeskyní malba

Kombinovaná technika na plátně, 70x70 cm. Signováno vlevo dole Wirad 2000. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

Wirad
153746. Jeskyní malba
Zbývá:9 dnů, 20 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč