Wirad - Triptych jeskyních maleb

Kombinovaná technika na plátně, 15x20 cm. Signováno vpravo dole Wirad 2000. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 20 cm

Wirad
153782. Triptych jeskyních maleb
Zbývá:9 dnů, 20 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč