Wirschel - Loď Vikingů

Lept, 36x29 cm. Signováno vlevo dole v tisku Wirschel a vpravo dole tužkou Eirschel. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Wirschel
39197. Loď Vikingů
Dražba ukončena:15.01.2020 19:49:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč