Wirschel

39197. Loď Vikingů

popis: Lept, 36x29 cm. Signováno vlevo dole v tisku Wirschel a vpravo dole tužkou Eirschel. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 15.01.2020 19:49:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 900 Kč