Václav Stein - Hradčany

Olej na plátně, 66x95 cm, signováno vpravo dole Stein, rám.

1888, Praha
Studoval soukromě. Malířsky působil v Praze.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

3567. Hradčany
Dražba ukončena:28.01.2016 22:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč