. - Hodiny čtvrťové bití

Výška 69cm, lipové dřevo zlacené, původní stav.

Pozn.: Zlacení a ciferník mírně poškozeny. Podle ústní tradice původně z majetku Emmy Destinové. Stroj zkontrolován hodinářen, vše původní a v chodu.Vyrobeno před rokem 1800. Hodinář doporučuje vyčištění.

.
3404. Hodiny čtvrťové bití
Dražba ukončena:26.11.2015 22:47:47
Vyvolávací cena:15 000 Kč
vydraženo za:35 000 Kč