Hanuš F. Hérink - Krajina s větrným mlýnem

Olej na kartonu, 65x48 cm, signováno vlevo dole F. H. Hérink 28, rám, zaskleno.

1889, Smečno - 1958

3277. Krajina s větrným mlýnem
Dražba ukončena:25.11.2015 22:32:24
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč