Jiří Pařík - Soubor 170 prací Jiřího Paříka

Volné listy, všechny signovány Pařík.

Pozn.: Některé mírně poškozeny.

3497. Soubor 170 prací Jiřího Paříka
Dražba ukončena:26.11.2015 22:37:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč