Akvarel, 32x20 cm, signováno a datováno vpravo dole T. P. 25, rám, pasparta, zaskleno. 1897, Kotor - 1979, Výmar Studentka vídeňské akademie (prof. Bertold Löffler). V Mnichově se učila u prof. Richarda Riemerschmida.