Bauer - Pezellenová Tina - Portrét chlapce

Akvarel, 32x20 cm, signováno a datováno vpravo dole T. P. 25, rám, pasparta, zaskleno.

1897, Kotor - 1979, Výmar
Studentka vídeňské akademie (prof. Bertold Löffler). V Mnichově se učila u prof. Richarda Riemerschmida.

Bauer - Pezellenová Tina
3802. Portrét chlapce
Dražba ukončena:28.01.2016 20:34:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč