Josef Bíno - Zasněžená vesnice

Olej na kartonu, 50x65 cm, rám, signováno vpravo dole.

Pozn.: Rám silně poškozen.

1881 Kouřim
Ukrajinská akademie (prof. Mako), žák Kalvodův. Krajinář, motivy z Posázaví.

941. Zasněžená vesnice
Dražba ukončena:29.01.2014 21:10:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč