Zdeňka Burgetová - Soubor 3 prací

2x litografie, 23x16 cm a 1x akvarel, 25x14 cm. Signovány Zdenka Burgetová. Rámy, pasparty, sklo.

o autorovi: 1934-2017
Malířka, grafička. Studovala Pedagogickou fakultu UK u prof. Boudy, Lidického a Endryse. Věnovala se volné grafice a kresbě, v technice nejčastěji používala litografii.

28420. Soubor 3 prací
Dražba ukončena:14.03.2019 18:17:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 27.02.2019 5:39:20 2798
600 Kč 13.02.2019 19:46:34 4389