Zdeněk Adamec - Moře

Olej na sololitu, 35x53 cm. Signováno vpravo dole Adamec. Rámováno.

Nejdelší strana: 55 cm

153480. Moře
Zbývá:8 dnů, 9 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč