Zdeněk Baloun - Hradčany z Petřína

Tempera, 36x53 cm, signováno dole uprostřed Baloun 72. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1918 – 1978
Malíř. Studoval na PedF UK v Praze u C. Boudy. Zabýval se malbou a ilustrací. Jako výtvarný redaktor pracoval pro nakladatelství Orbis a Odeon. Maloval krajinu, lodě a městská zákoutí.

31981. Hradčany z Petřína
Dražba ukončena:16.05.2019 21:25:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč