Zdeněk Baloun - Motiv ze Sozopolu

Tempera, 41x57 cm. Signováno vlevo dole Baloun 67. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1918 – 1978
Malíř. Studoval na PedF UK v Praze u C. Boudy. Zabýval se malbou a ilustrací. Jako výtvarný redaktor pracoval pro nakladatelství Orbis a Odeon. Maloval krajinu, lodě a městská zákoutí.

305998. Motiv ze Sozopolu
Dražba ukončena:01.09.2020 20:07:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 01.09.2020 20:02:36 411