Zdeněk Baloun

307420. Motiv ze Sozopolu

popis: Tempera, 36x53 cm. Signováno vlevo Baloun 72. Rám pasparta, sklo.

Pozn. Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.01.2021 20:09:17

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč