Zdeněk Baloun - Staré Vršovice

Olej na plátně, 54x85 cm. Monogramováno vlevo dole ZB. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1918 – 1978
Malíř. Studoval na PedF UK v Praze u C. Boudy. Zabýval se malbou a ilustrací. Jako výtvarný redaktor pracoval pro nakladatelství Orbis a Odeon. Maloval krajinu, lodě a městská zákoutí.

305168. Staré Vršovice
Dražba ukončena:12.06.2020 20:12:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč