Zdeněk Beneš

47184. Rytmus hudby

popis: Kombinovaná technika, 23x16 cm. Signováno vpravo dole Zd. Beneš. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Brně roku 1929.
Studoval v Brně UMPRUM u prof. Bruknera. Ve své tvorbě se věnuje malbě, grafice, ilustracím a působil také jako scénický výtvarník. Je spjat s regionem severní Moravy.

zbývá: 25 dnů, 4 hodin

konec dražby: 29.07.2020 19:21:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen