Kombinovaná technika, 23x16 cm. Signováno vpravo dole Zd. Beneš. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Narodil se v Brně roku 1929.
Studoval v Brně UMPRUM u prof. Bruknera. Ve své tvorbě se věnuje malbě, grafice, ilustracím a působil také jako scénický výtvarník. Je spjat s regionem severní Moravy.