Zdeněk Burian

45905. Chlapec na moři

popis: Kresba - akvarel, kvaš, pastel, 21x25 cm. Signováno vlevo dole Z. Burian. Rám, pasparta, sklo. Ilustrace č. 19 ke knize Chlapec na moři od Jacka Londona.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 500 000 Kč

zbývá: 16 dnů, 5 hodin

konec dražby: 10.06.2020 19:45:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 500 Kč