Zdeněk Choděra - Makové pole

Olej na kartonu, 10x15 cm. Signováno vlevo dole Choděra 44. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu autorský přípis a podpis.

61782. Makové pole
Dražba ukončena:04.07.2021 21:11:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč