Zdeněk Crha - Ležící nahá žena

Olej na překližce. 27x34 cm. Signováno vpravo dole Z. Crha. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1931 – 1992
Grafik, malíř, restaurátor. Studoval na AVU v Praze u V. Rady, na UK v Praze studoval výtvarnou výchovu. Maloval na studijních cestách do zahraničí, doma hlavně na Strážnicku. Učil na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze.

45374. Ležící nahá žena
Dražba ukončena:28.05.2020 20:21:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 27.05.2020 21:39:18 6234