Zdeněk Glückselig - Pražské střechy

Pastel, 35x55 cm. Signováno vlevo dole Z. Glückselig 1909. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1883 – 1945

114707. Pražské střechy
Dražba ukončena:21.04.2024 20:18:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč