4x lept, od 18x27 cm až 22x17 cm. Vše signováno tužkou vpravo dole Zdeněk Juna. Vše rámováno a zaskleno. Pozn.: Všechny rámy mírně poškozeny. 1x list poškozen, 3x list mírně poškozen.