Zdeněk Juna - Soubor 4 prací

4x lept, od 18x27 cm až 22x17 cm. Vše signováno tužkou vpravo dole Zdeněk Juna. Vše rámováno a zaskleno.

Pozn.: Všechny rámy mírně poškozeny. 1x list poškozen, 3x list mírně poškozen.

55110. Soubor 4 prací
Dražba ukončena:13.01.2021 19:45:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč