Zdeněk Miler - Krteček v interiéru

Kombinovaná technika na ultrafánu (ofset a ultrafán), 21x29 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1921 - 2011
Narodil se v Kladně. Svoji uměleckou činnost začal ve zlínských filmových atelierech a v roce 1945 začal pracovat v barrandovském studiu Bratři v triku, pod vedením Jiřího Trnky. Logo studia, tři kudrnatí malí kluci v námořnických tričkách, je jeho dílem. Nejvíce proslul animovaným seriálem o Krtkovi. Věnoval se také ilustracím dětských knih.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

Zdeněk Miler
48637. Krteček v interiéru
Dražba ukončena:27.08.2020 19:52:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč