Zdeněk Nemastil - Břízky u vody

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole Zd. Nemastil, rám, zaskleno.

1879, Zásmuky - 1942

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6441. Břízky u vody
Dražba ukončena:30.11.2016 20:15:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč