Zdeněk Nemastil - Krajina s potokem

Olej na kartonu, 35 x 50 cm, rám, zaskleno, signováno vpravo dole. Na zadní straně EX LIBRIS se jménem Saši Rašilova. Rám poškozen.

201. Krajina s potokem
Dražba ukončena:26.02.2013 21:10:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč

1 500 Kč 26.02.2013 21:02:52 74