Zdeněk Nemastil - Pole s břízami

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole Zd. Nemastil, rám, zaskleno.

1879, Zásmuky - 1942

Pozn.: Rám nový.

2322. Pole s břízami
Dražba ukončena:27.05.2015 21:28:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč