Zdeněk Nemastil - Slunce nad mořem

Olej na kartonu, 33x47 cm, signováno vpravo dole Nemastil, rám, pasparta, zaskleno.

1879, Zásmuky - 1942

3337. Slunce nad mořem
Dražba ukončena:26.11.2015 19:57:31
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 800 Kč