Zdeněk Nemastil - Zimní potok

Olej na kartonu, 36x50, signováno vpravo dole Nemastil, rám.

1879, Zásmuky - 1942

Pozn.: Rám poškozen.

1954. Zimní potok
Dražba ukončena:26.03.2015 19:18:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč