Zdeněk Nemastil

305752. Břízy v lese

popis: Olej na kartonu, 36x50 cm. Signováno vpravo dole Zd. Nemastil. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Signatura částečně poškozena.

o autorovi: 1879, Zásmuky - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16.000 Kč.

dražba ukončena: 05.08.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 200 Kč