Zdeněk Nemastil - Chaloupky pod sněhem

Olej na překližce, 35x50 cm. Signováno vlevo dole Zd. Nemastil. Rám.

o autorovi: 1879, Zásmuky - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

19749. Chaloupky pod sněhem
Dražba ukončena:25.04.2018 21:49:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč