Zdeněk Nemastil

306709. Chalupy

popis: Olej na kartonu, 34x50 cm. Signováno vpravo dole Zd. Nemastil. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1879, Zásmuky - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16.000 Kč.

zbývá: 2 dnů, 22 hodin

konec dražby: 27.11.2020 20:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 600 Kč