Zdeněk Nemastil - Les

Olej na kartonu, 50x68 cm. Signováno vpravo dole Nemastil. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879, Zásmuky - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

304893. Les
Dražba ukončena:21.05.2020 20:15:40
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 700 Kč