Zdeněk Nemastil - Les u vody

Olej na kartonu, 53x72 cm. Signováno vpravo dole Nemastil. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

Nejdelší strana: 87 cm

o autorovi: 1879, Zásmuky - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

74008. Les u vody
Dražba ukončena:27.02.2022 20:06:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč