Zdeněk Nemastil - Lesní mýtina

Olej na kartonu, 50x68 cm. Signováno vpravo dole Zd. Nemastil. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879, Zásmuky - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

31224. Lesní mýtina
Dražba ukončena:25.04.2019 19:57:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 500 Kč