Zdeněk Nemastil - Párové obrazy- Česká krajina

Nejdelší strana: 55 cm

2x olej na kartonu, 2x 34x49 cm. Oba signovány vpravo dole
Zd. Nemastil. Rámováno.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1879, Zásmuky - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

82927. Párové obrazy- Česká krajina
Dražba ukončena:21.08.2022 20:48:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč