Zdeněk Nemastil - Pražský motiv

Olej na kartonu, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Nemastil Zd. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879, Zásmuky - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

47371. Pražský motiv
Dražba ukončena:29.07.2020 22:28:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč